Yemek Sepeti Bewertungen

Ungenügend  1.0   1 Bewertung


Schreiben sie eine rezension Stellen Sie eine Frage
Hervorragend
0%
Gut
0%
Akzeptabel
0%
Mangelhaft
0%
Ungenügend
100%

SPONSORED

Güvenilir değiller!

Yemeksepeti aracılığı ile sipariş verdim. İlk başta her şey yolunda gitti, siparişim geldi ama o da ne? Siparişim yanmış, tabii ki olabilir. Bunu anlayış ile karşılayıp firmaya bildirdim. Değişim sağlayacaklarını söylediler. Buraya kadar da normal. 2 kere sipariş durumunu sorguladım. İki kere de restoranın yoğun olduğu söylendi. 3. kez sordum - evet 3 kere sordum ve 10 dakika ara ile - 3. sorgulamamın ardından restoran yetkilisi daha yeni bildirdiklerini ve siparişimi 5 dakika da elime getirceklerini söylediler ve dedikleri gibi yaptılar. Bu durumu bildirince böyle bir şeyin olamayacağını söyleyip suçu bana yıkmaya çalıştılar. Bu esnada ısrar edince restoran ile görüşüp hatalarını kabul ettiler ve tatlı ikramı yapacaklarını söylediler. Yemeksepeti'ne tekrar güvenerek siparişimin getirilmesini istedim. O da ne siparişim geldiğinde yine dedikleri olmadı. Bu durumu operatörleri Umur Bey'e sorguladığımda sorguladığını söyleyip geri dönüş yapmadan görüşmem sonlandırıldı. Kesinlikle direk restoran ile iletişime geçmenizi öneriyorum!

Buyrun son konuşma: http://oi65.tinypic.com/rlvtom.jpg
Sonntag, August 28, 2016
Bewertung der Verteilung
Hervorragend
0%
Gut
0%
Akzeptabel
0%
Mangelhaft
0%
Ungenügend
100%
Name des Unternehmens:
Yemek Sepeti
Alles über Yemek Sepeti
Yemeksepeti.com, Türkiye'de hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Türkiye'de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet vermektedir.
Hinzufügen Trustmus Box auf Ihrer Website
Kopieren Sie den folgenden Code und fügen ihn auf Ihrer Website
Preview:
Yemek Sepeti reviews
Ist das Ihr Unternehmen?
Zugang Trustmus" kostenlose Tools für Unternehmen und Start näher an Ihre Kunden! Erfahren Sie mehr.

Neue Unternehmen

Flighthub Flighthub
Prescottpapers Prescottpapers
86daigou 86daigou
Ca-dress Ca-dress

© 2019 Trustmus.com — part of Emrius Network. Alle Rechte vorbehalten. Allgemeiner Haftungsausschluss: Alle Marken Dritter, Bilder und Urheberrechte auf dieser Seite werden für die Zwecke der vergleichenden Werbung, Kritik oder überprüfen. Dies ist ein öffentliches Forum präsentieren user Meinungen über ausgewählte Produkte und Unternehmen, und als solche die geäußerten Ansichten spiegeln nicht die Meinung von Trustmus.com.